| Penggunaan | Alat pengeboran pondasi |
|---|---|
| Jaminan | 1 Tahun |
| Nama Produk | Alat Pengeboran Pondasi Kelly Bar 4X13m Untuk Peralatan Pengeboran Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD /S |
| jenis | Interlocking / gesekan |
| Kedalaman pengeboran | 20-120m |
| nama | Ember tanah |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Kemasan rincian | Disesuaikan |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Jenis | Interlocking /Friction /Combined Kelly Bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Penggunaan | Pertambangan bijih, penggalian dalam, jalan, jembatan, alat pengeboran |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| jenis | Latihan |
|---|---|
| Kemasan | Kasus |
| Jumlah potongan | 1 |
| Bahan | baja, baja karbon berkualitas tinggi |
| Ukuran | Sesuaikan |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elemen | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Aplikasi | Mesin penggalian lubang pos, Pilling Foundation Tiang Kaliber Besar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elemen | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Jaminan | 1 Tahun, 6 bulan |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Jaminan | 6 bulan |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |