| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| Name | Rubber damping |
| Bahan | Karet |
| Jaminan | 6 bulan |
| Color | Customized |
| Application | Drilling |
|---|---|
| 21212 | 654654 |
| Surface Treatment | Polishing |
| 64654 | 65456465 |
| Jenis koneksi | Berulir |
| Penggunaan | Konstruksi Pondasi Bored Pile |
|---|---|
| Nama Produk | Frictional Kelly Bar |
| Kedalaman pengeboran maks | 36m |
| Diameter Maks | 2500mm |
| Jenis Kunci | gesekan |
| Nama | bantalan |
|---|---|
| Bahan | Baja paduan |
| Aplikasi | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane rig tiang pancang Kelly Bar |
| Ukuran | 010 25 400 |
| Kemasan rincian | Kotak kayu |
| Penerapan | Untuk menumpuk rig untuk pengeboran di pasir yang lebat, kerikil dan batu |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Jenis | Interlocking /Friction /Combined Kelly Bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Bahan | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn untuk bit pengeboran; 16Mn/35CrMo untuk kelly bar; Q235 untuk pipa tremi |
| Name | Kelly Guide frame |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Kelly Bar of rotary drilling rig |
| Colour | customized |
| Lebar | 500mm |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Kemasan rincian | Kotak kayu |
| Name | Capel |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | OD 20-60mm |
| Kemasan rincian | Kotak kayu |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools |
| Type | Interlocking |
| Drilling Depth | 30-140m |
| Advange | Factory |
| Nama | Alat rig tiang pancang alat rig pengeboran alat rig pengeboran kelly bar Suku cadang kepala Bucket Q |
|---|---|
| Jenis | Latihan |
| Kemasan | Kotak |
| Bahan | baja karbon berkualitas tinggi |
| Kemasan rincian | pelanggan |