| Basis | KUCING 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| modle | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Kemasan rincian | Disesuaikan |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| nama | Kotak Kelly |
| Diameter | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Tempat Asal | Shandong, Cina |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| nama | Panduan Kelly |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| Aplikasi | Peralatan Lubang Pengeboran Pondasi |
|---|---|
| Mesin | KUCING |
| Kedalaman Pengeboran Maks | 61M |
| Diameter Pengeboran Maks | 1500mm |
| Merek | Soilmec |
| Aplikasi | Peralatan lubang pengeboran fondasi |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Merek | tanahmec |
| Bahan | baja/35 CrMo |
|---|---|
| Jenis | 25t 30t 40t |
| bantalan bagian dalam | SKF,FAG |
| keuntungan | Kualitas tinggi dan harga pabrik |
| Jaminan | 3 bulan |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| nama | Katrol |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| nama | Katrol |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |