| Nama Produk | Interlocking Dan Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Elemen | 4 |
| Panjang Bagian Pertama | 13m |
| Jaminan | 1 Tahun, 6 bulan |
| Aplikasi | mesin penggali lubang pos, tiang pondasi tiang kaliber besar |
| Penggunaan | Lubang tiang pondasi |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| Kedalaman pengeboran maks | 47M |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| Jenis Kunci | Gesekan |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Jenis Kunci | Gesekan |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| nama | panduan kelly untuk pengeboran rotary rig suku cadang mesin konstruksi bagian tumpukan rig |
| Kemasan rincian | pelanggan |
| Bahan | 16Mn untuk bit pengeboran; 16Mn/35CrMo untuk bar kelly; Q235 untuk pipa tremie |
|---|---|
| Warna | disesuaikan |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Kemasan rincian | pelanggan |
| Bahan | 16Mn for drilling bit; 16Mn untuk mata bor; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/ |
|---|---|
| Warna | Disesuaikan |
| Layanan purna jual disediakan | Dukungan teknis video, Dukungan online, Insinyur tersedia untuk melayani mesin di luar negeri, Layan |
| Nama | panduan kelly untuk rig pengeboran putar, suku cadang mesin konstruksi, rig tiang pancang; |
| Kemasan rincian | pelanggan |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Bahan | 16Mn for drilling bit; 16Mn untuk mata bor; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/ |
| Warna | Disesuaikan |
| Layanan Purna Jual Disediakan | Dukungan teknis video, Dukungan online, Insinyur tersedia untuk melayani mesin di luar negeri, Layan |
| Nama | panduan kelly untuk rig pengeboran putar, suku cadang mesin konstruksi, rig tiang pancang; |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Bahan | Baja paduan |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| Jenis | atau Pelanggan |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |