| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Kemasan rincian | Pilihan Paket: Pengemasan & Pengiriman Standar: Pallet dengan film plastik |
| Penggunaan | kelly bar yang saling mengunci |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Kekerasan | 42hrd |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Nama produk | Gabungan Kelly Bar OD440/3/13M |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Aplikasi | Pengeboran fondasi tumpukan kaliber besar |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Nomor bagian | 3/4/5 |
| Kemasan rincian | pelanggan |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| Bahan Tip | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| nama | Motor |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Aplikasi | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilar Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Tekanan Kerja | 0-1000 ((mpa) |
| Condition | New |
|---|---|
| Aplikasi | Bekerja dengan rig pengeboran rotary |
| Nama merek | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| Tekanan dari | Saling terkait, gesekan, digabungkan |
| nama | motor rexroth |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Kekerasan | Keras |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| nama | motor rexroth |
|---|---|
| Bahan | besi cor |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |