| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nama produk | Bagian-bagian mesin konstruksi casing bor dinding tunggal pondasi tiang pancang bor tiang pancang |
| OD | 800-2880mm |
| Bahan | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Length | 1-6m |
| Type | Drills |
|---|---|
| Paket | Mengatur |
| Number of pieces | 1 |
| Bahan | baja karbon berkualitas tinggi |
| Color | customized |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Jenis | Latihan |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Warna | Hitam |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | Used |
|---|---|
| Jenis | Rotary Drilling Rig Sany 280 |
| Jenis daya | solar |
| Warranty | 6 months |
| Torque | 280kn.m |
| Type | Soil Drilling bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Warna | Oranye |
| Oem | available |
| OEM/ODM | Selamat datang |
| Type | open type bucket |
|---|---|
| Paket | buah |
| Jumlah Bagian | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | orange |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Merek yang Cocok | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | kelly guide |
| Bahan | 35CRMO |
| Warranty | 3 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nama produk | Pengemudi casing |
| Max Drilling depth | 75m |
| Diameter Maks | OD 620-OD2500mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |