| Penggunaan | Konstruksi Pondasi Bored Pile |
|---|---|
| Nama Produk | Bar Kelly yang saling mengunci |
| Kedalaman Pengeboran Maks | 32m-150m |
| Diameter Maks | 3000mm |
| Jenis kunci | saling mengunci |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nama produk | Frictional Kelly Bar |
| Kedalaman pengeboran maks | 76m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Penggunaan | Konstruksi Bored Pile Pondasi |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Kedalaman pengeboran maks | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Jenis Kunci | Gesekan |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Nama Produk | Rig Pengeboran Rotary Kelly Bar |
|---|---|
| Bahan tabung | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Kedalaman Pengeboran Maks | 20-100m |
| Diameter Pengeboran Maks | 400-3000mm |
| Warna | Disesuaikan |
| Penggunaan | Lubang tumpukan konstruksi jalan berkecepatan tinggi |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Kemasan rincian | Disesuaikan |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| Diameter Maks | 2500mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Elemen | 3/4/5 |
| Color | Customized |