| Bahan-bahan | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn untuk bit pengeboran; 16Mn/35CrMo untuk kelly bar; Q235 untuk pipa tremi |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| Penggunaan | Lubang Tumpukan Konstruksi Jalan Berkecepatan Tinggi |
|---|---|
| Nama Produk | OD482 mm Rock Interlocking Dan Frictional Kelly Bar |
| Kedalaman pengeboran maks | 100m |
| Diameter Maks | 3000mm |
| Jenis Kunci | Saling Mengunci Penuh |
| Penggunaan | Lubang Tumpukan Konstruksi |
|---|---|
| Nama Produk | Saling Mengunci Kelly Bar |
| Kedalaman pengeboran maks | 30m |
| Diameter Maks | 1500mm |
| Jenis Kunci | saling mengunci |
| Nama | Bauer tipe Kelly Box 200 * 200 |
|---|---|
| Bahan | 35CrMo Dengan perlakuan panas khusus |
| Aplikasi | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Keuntungan | Kualitas tinggi dan harga pabrik |
| Warna | Disesuaikan |
| Nama | Terminal Bersama |
|---|---|
| Bahan | 35CrMo |
| Aplikasi | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane rig tiang pancang Kelly Bar |
| Ukuran | 355 406 470 508 kebutuhan kelly bar |
| Kemasan rincian | Kotak kayu |
| Jaminan | 6 bulan |
|---|---|
| Bahan | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn untuk mata bor; |
| Layanan purna jual disediakan | Dukungan teknis video, Dukungan online, Insinyur tersedia untuk melayani mesin di luar negeri, Layan |
| Nama Produk | bor Bauer Type interlocking kelly bar untuk Piling |
| Aplikasi | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Pengeboran batu |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Warna | disesuaikan |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Layanan Pasca Penjualan | Dukungan teknis video |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Jaminan | 1 tahun, tidak tersedia, |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Warna | disesuaikan |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |